Zeqirija Ibrahimi: Shefi i Menduh Thaçit është Nëna e Madhe – Ali Ahmeti

Sonte, në emisionin “10 Minuta” në TV21, i ftuar ka qenë anëtari i Kryesisë Qendrore të AlternAtivA-s, Zeqirija Ibrahimi.
” Është tepër joserioze dhe e pavlerë deklarata e Thaçit, me rëndësi është të dihet kush pse dhe kush e shtyn të thotë këso deklarata joserioze, ndryshe shefi i Thaçit është nëna e Madhe, pra Ali Ahmeti”, ka përfunduar Zeqirija Ibrahimi.