Vajza e Lutfi Hazirit Lotina, me këto dy foto dimrin e bën verë (FOTO)

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina nuk e ka ndërmend ti ndalë provokimet.

Bukuroshja Haziri po di si të rrëmbejë vëmendje te ndjekësit e saj, e këtë po e arrin falë linjave bombastike e bukurisë që posedon, shkruan “Kosovarja”. Ndër dy vajzat tjera të familjes, Lotina është më e përfolura në mediat rozë, kjo edhe për shkak të ish- lidhjes me djalin e presidentit Thaçi që Lotina në vazhdimësi e ka mohuar.

Pavarësisht të gjitha thashethemeve që qarkullojnë për të, Lotina nuk po heqë dorë nga pozat joshëse e atraktive.

Në imazhet e fundit e veshur veç me sutjena, vëmendje të madhe mori edhe mënyra se si ka pozuar.

Mjafton, ta shikoni dhe në këto temperatura të ulëta menjëherë do të ngroheni.