Rita Ora vazhdon të marrë vëmendje me stilin e ri të flokëve

Artistja shqiptare me famë internacionale, Rita Ora, vendosi që në këtë fundvit të bëjë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Biondja shkurtoi tërësisht flokët, gjë që e bëri të duket më joshëse dhe më atraktive në të njëjtën kohë.E SPONSORUAR

Bukuroshja shqiptare po ashtu vazhdon të jetë tejet e ndjekur në rrjetet sociale, gjersa shpesh ndan me fansat fotografi apo video të ndryshme nga përditshmëria.