Emily Ratajkowski nuk lë vend për imagjinatë..

27 vjeçarja më seksi në botë nuk e lë të i kalojë asnjë rast pa tërhequr vëmendjen e duhur.

Emily Ratajkowski njihet si një femër që nuk e ka fare problem që të vije e zhveshur, provokuese dhe të nxisë imagjinatën e gjinisë së kundërt, shkruan Indeksonline.

Modelja e njohur është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale e që i jep motiv shtesë që të ekspozoj format e saj të bujshme.

Në një fotografi të publikuar kësaj radhe, Emily shihet teksa darkon ndërsa fokusi është tek gjoksi i saj seksi të cilin e ekspozoj në një bluzë që zbulonte më shumë se që duhej.

Padyshim sajo dukej joshëse, në super formë dhe më atraktive se ndonjëherë më parë.

Ndërkohë, përveç një karriere të suksesshme, modelja ka edhe një jetë të lumtur personale, ajo vitin e kaluar u martua me Sebastian Bear McClard në një ceremoni private në New York.