Dhurata Dora shtron drekë për kuzhinën e “Jetimave të Ballkanit”

Këngëtarja e njohur e estradës kosovare, Dhurata Dora ka shtruar drekë për kuzhinën e “Jetimave të Ballkanit”.

Kjo u bë e ditur nga faqja zyrtare “Jetimave të Ballkanit”, ku edhe u publikuan disa foto nga momenti kur po shtrohej kjo drekë me ushqime nga më të ndryshmet, shkruan portali arbresh.info

Postimi i plotë në Facebook:

“Dreka ne kuzhinen tone. 12.12.2019

Falenderojm kengetaren e mirenjohur te estrades Dhurata Dora e cila dhuroj dreken ne kuzhinen tone

Falenderojm stafin e Kojshia Show me moderator Sadri Imeri dhe stafin e Edita Doli nga Rtv Dukagjini te cilet na ndihmuan ne shperndarjen e drekes ne kuzhinen tone

Nevojtareve Zoti ju ndihmofte
Bamiresen Zoti e shperblefte”, thuhet në njoftimin e faqes.

.